...

Atsiskaitymas

                                             PREKIŲ APMOKĖJIMO BŪDAI

 
Grynaisiais pinigais/Banko kortele
 
 

Jūsų patogumui siūlome atsiskaityti už prekes grynaisiais pinigais arba banko kortele. Pasirinkę šį mokėjimo būdą, atsiskaitysite ne užsakymo metu, o kurjeriui pristačius prekes. Kurjeriui galite sumokėti sumą iki 2000 €. Atvykęs kurjeris su savimi turi mobilų kortelių skaitytuvą, todėl už prekes, pristačiusiam kurjeriui, galite apmokėti ir banko kortele.   

Dėmesio! Atsiskaitant grynaisiais pinigais taikomas komisinis grynųjų pinigų surinkimo mokestis (užsakymams kurių vertė iki 400 Eur - 2 Eur komisinis mokestis, užsakymams kurių vertė virš 400 Eur - 3 Eur komisinis mokestis). Prekių pristatymo metu turėkite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme. 

 
 
Bankiniu pavedimu
 
Pasirinkę šį apmokėjimo būdą įprastu būdu perveskite pinigus į mūsų banko sąskaitą:
               
Bankas: AB bankas „Swedbank“
Banko kodas: HABALT22
Sąskaitos Nr.: LT637300010142183947
 
Darydami bankinį pavedimą mokėjimo paskirtyje nepamirškite įrašyti užsakymo ID numerį.
Po gauto apmokėjimo prekės yra supakuojamos ir nedelsiant išsiunčiamos.
 
 
Atsiskaitymas internetine bankininkyste (banklink)
 
Šis metodas – tai išankstinis apmokėjimas, pasinaudojant pirkėjo naudojama elektroninės bankininkystės sistema. Mūsų parduotuvėje už prekes galite sumokėti naudojantis populiariausiomis elektroninės bankininkystės sistemomis:
  • AB Swedbank,
  • AB SEB bankas,
  • Danske Bank,
  • AB Luminor bankas,
  • Nordea Bank Lietuva.

Už prekes Jūs mokate ne mūsų parduotuvėje, o pačioje internetinės bankininkystės sistemoje, saugiame banko serveryje. Į šią sistemą suvedate slaptažodžius ir kitą privačią informaciją, todėl saugumas garantuotas. Tai patogus, greitas ir saugus atsiskaitymo būdas.

 

Pirkimas išsimokėtinai - lizingu
 

Išsirinkite prekę, įdėkite į krepšelį, suvedę savo duomenis, pasirinkite mokėjimo būdą "Pirkimas išsimokėtinai - SB lizingas", patvirtinkite užsakymą. Automatiškai būsite nukreipti į "SB lizingo" sistemą, kurioje:

1. Pasirašykite sutikimą dėl duomenų tikrinimo. Įsitikinkite, kad esate varnele pažymėję sutikimą ir spauskite Tęsti.

2. Užpildykite paraišką. Sekite SB lizingo sistemos nuorodas, tai padės Jums greičiau ir aiškiau supildyti lizingo dokumentus. 
NAUJIENA! Nuo šiol galite sumokėti pradinę įmoką. Tai pagelbės Jums, jei lizingą norite sumokėti per trumpesnį laikotarpį ar norite mokėti mažesnes mėnesines įmokas. Laukelyje "Pradinė įmoka" įveskite pinigų sumą, kurią galite sumokėti iškarto lizingui.

3. Laukite Viskas Sveikatai konsultanto skambučio.

 

Nemokamas lizingas. Sąlygos galioja perkant RIPOSO prekių už 60 € ir daugiau.

AKCIJA! Nepermokėkite už prekes! Išsimokėjus lizingą per 6 mėn. - jokio pabrangimo! 
 

Kilus klausimams, skambinkite telefonu arba rašykite el. paštu!

Telefonas
8 612 53176
Meilas