Atsiskaitymas

                                             PREKIŲ APMOKĖJIMO BŪDAI

Naujiena! Nuo šiol prekių pristatymo metu galima atsiskaityti ir banko kortele! Jūsų patogumui, atvykęs kurjeris su savimi turi mobilų kortelių skaitytuvą, todėl už prekes, pristačiusiam kurjeriui, galite apmokėti banko kortele.   

Grynaisiais pinigais

Dėl paskelbto karantino atsiskaityti grynaisiais pinigais kurjeriui nėra galimybės, galima atsiskaityti tik banko kortele.

Jūsų patogumui siūlome atsiskaityti už prekes grynaisiais pinigais. Pasirinkę šį mokėjimo būdą, atsiskaitysite ne užsakymo metu, o kurjeriui pristačius prekes.Kurjeriui galite sumokėti sumą iki 1000 €.

Dėmesio: Atsiskaitant grynaisiais pinigais taikomas komisinis grynųjų pinigų surinkimo mokestis (užsakymams kurių vertė iki 400 Eur - 2 Eur komisinis mokestis, užsakymams kurių vertė virš 400 Eur - 3 Eur komisinis mokestis). Prekių pristatymo metu turėkite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme. 

 
 
Bankiniu pavedimu
 
Pasirinkę šį apmokėjimo būdą už užsisakytas prekes įprastu būdu perveskite pinigus į mūsų sąskaitą:
  • Bankas: AB bankas „Swedbank“
  • Banko kodas: HABALT22
  • Sąskaitos Nr.: LT637300010142183947
Po gauto apmokėjimo prekės yra supakuojamos ir išsiunčiamos nedelsiant.
 
Atsiskaitymas internetine bankininkyste (banklink)
 

Patogus, greitas ir saugus atsiskaitymo būdas. Joje pasirinksite banką, kurio paslaugomis naudojatės ir prisijungę prie savo paskyros banke galėsite atlikti pavedimą. Mūsų parduotuvėje už prekes galite sumokėti naudojantis populiariausiomis elektroninės bankininkystės sistemomis:

AB Swedbank,
AB SEB bankas,
Danske Bank,
AB DNB bankas,
Nordea Bank Lietuva.
Už prekes Jūs mokate ne mūsų parduotuvėje, o jau pačioje internetinės bankininkystės sistemoje, saugiame banko serveryje. Tik į šią sistemą suvedate slaptažodžius ir kitą privačią informaciją, todėl saugumas garantuotas. Tai patogus, greitas ir saugus atsiskaitymo būdas.

 
 
Pirkimas išsimokėtinai - lizingu
 

Išsirinkite prekę, pasirinkite mokėjimo būdą "Pirkimas išsimokėtinai - SB lizingas", patvirtinkite užsakymą. Būsite nukreipti į "SB lizingo" sistemą, kurioje:

       1. Pasirašykite sutikimą dėl duomenų tikrinimo.

       2. Užpildykite paraišką.

       3. Laukite riposo.lt konsultanto skambučio.

 
Nemokamo lizingo sąlygos galioja perkant RIPOSO prekių už 60 € ir daugiau.
 
 

Kilus klausimams, skambinkite telefonu arba rašykite el. paštu!

Telefonas
8 612 53176
Meilas