...
-60%

Gioseppo Midelti

Spalva:

Pasirinkite avalynės dydį:Kaina: 62.44€
24.98€
(Sutaupote: 37.46€)
Kiekis:
   - ARBA -   

Reikia pagalbos ar konsultacijos? Skambinkite!

Telefonas 8-612 53176
"Gioseppo"  įkurta Ispanijoje ir  sėkmingai įsitvirtinusi rinkoje. Ši kompanija pasižymi savo specialistais, kurių jau kelios   kartos kuria produkciją. Šio prekinio ženklo avalynė universali, o mados  tendencijos sekamos nuolatos. Kuriami madingi apavai ir aksesuarai, skirti dėvėti įvairiomis progomis. Stilingo dizaino ir aukštos kokybės gaminiai, sukurti rankų darbo ir šiuolaikinių technologijų pagalba.

"Gioseppo" pareiga kurti glaudžius ryšius su visuomene ir aplinka, integruojant jaunus žmones į šią veiklą, skatinant juos rinktis sveiką gyvenimo būdą. Kompanijos užduotis - madingos avalynės bei aksesuarų pasiūla skirtingiems žmonėms, atsižvelgiant į jų amžių, siekius, tikslus ir gyvenimo aplinkybes."Gioseppo"  išskirtinio dizaino gaminiai atitinka specifinius reikalavimus, o tai užtikrina prekės ženklo aukštą kokybę, tiek vietinėje, tiek tarptautinėje rinkoje.

"Gioseppo"  - kur kas daugiau nei vien mada!

Laisvalaikio bateliai Gioseppo Palmdale - lengvi ir komfortiški, puikiai tiks kasdieniam nešiojimui. Jauskitės laisva ir stilinga su klasikiniu aksominiu siluetu tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime.

Sudėtis:

  • Išorė - aksomas;
  • Padas - guma.
Europietiškas dydis (EU) Cm
36       24        
37 24,7
38 25,4
39 26
40 26,7
41 27,3