Mynimo treniruoklis

Kaina: 35.00€
Kiekis:
   - ARBA -   

Reikia pagalbos ar konsultacijos? Skambinkite!

Telefonas 8-612 53176

Mynimo treniruoklis - mažas ir paprastas treniruoklis, leidžiantis jums treniruoti rankas ir kojas. Juo galite ne tik minti kojomis, bet ir treniruoti rankas, pečius ir viršutinę nugaros dalį. Minti galite tiek į priekį, tiek atgal – tai padės jums įdarbinti skirtingas raumenų grupes. 

Naudodami rankiniu būdu valdomą rankenėlę, galite pakeisti treniruoklio pasipriešinimo lygį. Neslidžios kojelės suteikia stabilumo. Šis treniruoklis tinkamas asmenims su ribotu mobilumu, prasta pusiausvyra ar turintiesiems problemų, sukeltų sėdimo gyvenimo būdo. 

Treniruodamiesi su šiuo treniruokliu jūs: pagerinsite širdies darbą, pagerinsite kvėpavimo sistemos veiklą, sumažinsite riziką krešulių susidarymui, pagerinsite kraujotakos sistemą, apsaugosite raumenis nuo atrofijos. Apatinių dalių pratimai gali būti atliekami atsigulus ant lovos ar sėdint vėžimėlyje, o viršutinės dalies pratimus galite atlikti pasidėje treniruoklį ant stalo. Dėl apatinėje treniruoklio dalyje esančių apsauginių antgalių, jis neslys ir bus stabilus.

 

Techniniai duomenys: 

  • Pagamintas iš aukštos kokybės ir tvirto aliuminio.
  • Neslystantys ir patogūs pedalai su sutvirtinimo juosta.
  • Rankenėlė, kurios pagalba galite reguliuoti pasipriešinimo stiprumą.
  • Treniruoklio matmenys: 49x41x30 cm
  • Treniruoklio svoris: 2 kg.
  • Maksimalus naudotojo svoris: 70 kg.

 

Imagem APMOKĖJIMAS

Už prekes galite sumokėti naudodamiesi internetinės bankininkystės sistema arba grynaisiais gaudami užsakymą.

Imagem PRISTATYMAS

Pristatymo laikas: 1-2 darbo dienos