...

Masažo kilimėlis Yantra Mat

Spalvos:

Kaina: 40.00€
Kiekis:
   - ARBA -   

Reikia pagalbos ar konsultacijos? Skambinkite!

Telefonas 8-612 53176

Užsisakę "Yantra Mat" kilimėlį Jūs nemokamai gausite krepšį kilimėlio nešiojimui. Jis pagamintas iš stipraus nailono ir yra tokios pat spalvos kaip ir kilimėlis.

 • Vargina stresas? 
 • Prastai miegate?
 • Patiriate nuovargį?
 • Kamuoja galvos skausmai?
 • Įsitempę raumenys?
 • Nugaros ar kaklo skausmai?

Tam, kad naudotumėte „Yantra Mat“, Jums nebūtina domėtis joga arba akupresūra. Tiesiog atsigulkite ant kilimėlio ir jis pasirūpins Jūsų poilsiu.
Per kelias minutes pajusite šilumą kūno dalyse, kurios liečiasi su kilimėliu. Tai spartesnės kraujotakos rezultatas, natūrali reakcija į akupresūrą. Geresnė kraujotaka reiškia žemesnį kraujo spaudimą ir geresnį maistinių medžiagų paskirstymą organizme.
Be to, „Yantra Mat“ 8820 akupresūros taškų paskatina susitelkimą, kuris paprastai pasireiškia ilgą laiką medituojant arba užsiimant intensyvia fizine veikla. Didesnis atsipalaidavimas dar labiau pagerina kraujotaką.
Todėl nenuostabu, kad žmonės dažnai užmiega ant „Yantra Mat“. Reguliariai naudojamas „Yantra Mat“ padeda atsipalaiduoti ir atsikratyti sveikatos sutrikimų. Taip pat kilimėlis:  

 • - suteikia daugiau energijos;
 • - stiprina imunitetą ir padeda atgauti jėgas po ligų;
 • - gerina medžiagų apykaitą, odos elastingumą ir tonusą, kraujotaką. Be to, kilimėlis puikiai tinka kovojantiesiems su celiulitu;
 • - padeda atsikratyti varginamų galvos skausmų, atpalaiduoja įsitempusius raumenis, malšina stuburo skausmus, tinka kaklo ir nugaros uždegimams gydyti;
 • - mažina menopauzės ir PMS sukeltus simptomus, padeda puoselėti kūną po gimdymo, gydo nevaisingumą ir impotenciją.

Taigi „Yantra Mat“ nauda – akivaizdi!
Jei trūksta fizinės veiklos, „Yantra Mat“ – puiki išeitis. Ilgų skrydžių, kelionių ar darbo kompiuteriu metu, galite atsipalaiduoti su kilimėliu „Yantra Mat“.

Jantra kilimėlis yra 44 cm pločio ir 75 cm ilgio. Jį sudaro 8820 akupresūros taškų, kurie yra sukalibruoti, siekiant užtikrinti vienodą visų taškų spaudimą. Galite atsigulti ant nugaros arba ant pilvo. Taip pat galite stimuliuoti biologiškai aktyvius taškus pėdų ir plaštakų srityse ("Su Džok" terapija). Kilimėlį galite padėti ant kėdės ar sofos ir atsisėsti nugara į jį – taip galėsite kontroliuoti spaudimo jėgą. Pirmąkart naudodami „Yantra Mat“, galite justi nedidelį diskomfortą, todėl patariame dėvėti plonus medvilninius drabužius, kol Jūsų kūnas prisitaikys prie akupresūros poveikio. 

„Yantra Mat“ nerekomenduojame naudoti nėščioms arba maitinančioms moterims. Jeigu vartojate vaistus ar turite odos problemų dėl „Yantra Mat“ naudojimo pasikonsultuokite su gydytoju ar dermatologu.

Naudokitės „Yantra Mat“ kas dieną!
Pirmąsias 5–20 minučių „Yantra Mat“ aktyvina energiją, o po 25 minučių prasideda atpalaiduojamasis poveikis. Dažniausiai „Yantra Mat“ naudojamas gulint ant nugaros – taip stimuliuojami svarbiausi stuburo zonos taškai ir neapkraunami nugaros raumenys.
„Yantra Mat“ forma, dydis ir spalva tinka kiekvienam. Kiekviena „Yantra Mat“ detalė yra tiksliai ir kruopščiai apgalvota taip, kad pagerintų Jums sveikatą ir suteiktų Jūsų namams harmonijos.

Nugara 

Atsigulkite ant lygaus paviršiaus. Jeigu įmanoma, po sprandu pasidėkite pagalvę. Tokiu būdu bus stimuliuojami akupresūros taškai stuburo zonoje ir neapkraunami nugaros raumenys.

Pilvas

 

 

Atsigulkite ant pilvo, kaip parodyta paveikslėlyje. Tai padės pagerinti medžiagų apykaitą ir atpalaiduoti įsitempusią diafragmą bei kvėpavimo raumenis.

Pėdos

 

Ši padėtis padės pagerinti viso organizmo kraujotaką, limfotaką, nuims kojų nuovargį. Taip pat stimuliuojama įvairių žmogaus kūno dalių ir vidaus organų veikla, kadangi pėdose esama biologiškai aktyvių taškų ("Su Džok" terapija).

Delnai

 

Šioje padėtyje yra stimuliuojami biologiškai aktyvūs taškai plaštakose, ko pasiekoje stimuliuojama visų organų veikla ("Su Džok terapija).

Skruostai

 

Atsigulkite ant šono ir atsargiai padėkite skruostą ant kilimėlio. Jeigu jaučiatės nemaloniai, naudokite ploną paklodę. Toks naudojimas atpalaiduos įsitempusį sprandą ir žandikaulius.

Sėdmenys

 

Galite pasidėti kilimėlį ant paprastos kėdės ir atsisėsti ant jo. Ši padėtis atpalaiduoja įsitempusius juosmens ir sėdmenų srities raumenis.

Medžiagos
„Yantra Mat“ yra pagamintas iš šimtaprocentinės medvilnės. Мasažuojančios gėlytės pagamintos iš 100% sveikatai nekenksmingo ABS plastiko
(naudojamo net LEGO kaladėlėse).
 
Saugojimas
Suvyniokite čiužinuką ir laikykite jį sausoje bei saugioje vaikams nepasiekiamoje vietoje.
 
Valymas
Galite plauti „Yantra Mat“ šiltu vandeniu. Išimkite minkštą poroloninį pagrindą. Nuplaukite kilimėlį su muilu ar valikliu. Leiskite jam išdžiūti.