...

Masažinis lipdukas

Kaina: 12.00€
Kiekis:
   - ARBA -   

Reikia pagalbos ar konsultacijos? Skambinkite!

Telefonas 8-612 53176

Masažinis lipdukas nugarai Beurer EM10BACK

Daugkartinio naudojimo lipdukas nuo nugaros skausmo naudojamas mažinti nugaros skausmą atsirandantį atliekant kasdieninius darbus, namų ruošos darbus bei ūmų nuolatinį skausmą. Tokie rezultatai pasiekiami naudojant impulsinio ir nuolatinio stimuliavimą kombinaciją

- Elektrostimuliacija nugaros skausmo mažinimui
- Švelnus, lankstus, patogus ir saugus
- Automatinis išsijungimas po 20 min
- Pasirenkamas intensyvumo lygis nuo 0 iki 15
- Medicininis produktas

TENS – tai transkutaninė elektrinė nervų stimuliacija, t.y. oda perduodamas elektrinis nervų dirginimas. TENS yra kliniškai patvirtintas, veiksmingas, nemedikamentinis metodas, kurį tinkamai taikant, nėra šalutinio poveikio. Jis leidžiamas tam tikrų priežasčių sukeltam skausmui šalinti – tinkamas ir paprastam savarankiškam gydymuisi. Skausmą slopinantis ar šalinantis efektas atsiranda todėl, kad prietaisas nebeleidžia skausmui plisti nervų audiniais (pirmiausia aukšto dažnio impulsams) ir sustiprina natūralių endorfinų išsiskyrimą, dėl kurių poveikio centrinė sistema silpniau jaučia skausmą. Šis metodas yra pagrįstas moksliškai ir leidžiamas gydymo įstaigų.

Gamintojas Beurer

Prietaisą su pridėta geline plėvele ir elementu galima naudoti iki 20 kartų po 20 min. Vėliau gelinę plėvelę ir elementą reikia pakeisti.